Vendosje e luleve me rastin e 23 Tetorit – Ditës së Luftës Revolucionare Maqedonase

23 Tetor 2022 | Kumtesat

Me rastin e 23 Tetorit -Ditës së Luftës Revolucionare Maqedonase, përfaqësues i Kabinetit të Presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut vendosi lule pranë përmendores së Goce Dellçevit, në Parkun e qytetit, në Shkup.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....