Pjesëmarrje në varrimin e Mbretëreshës Elizabeta e Dytë

12 Shtator 2022 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski me bashkëshorten do të marrin pjesë në varrimin e Mbretëreshës Elizabeta e Dytë, që do të mbahet më 19 shtator 2022 (e hënë) në Londër.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski shprehi ngushëllime për tërmetin në Turqi

Presidenti Pendarovski shprehi ngushëllime për tërmetin në Turqi

Presidenti Stevo Pendarovski në konferencën e përbashkët për shtyp me Presidenten e Hungarisë, Katalin Novak, shprehu ngushëllime për tërmetet e fuqishme që e goditën Republikën e Turqisë. “Tani morëm informacion se ka një tërmet të dytë, shumë viktima dhe shkatërrim...