Intervista e Presidentit Pendarovski për ditarin në TV Sitell

9 Dhjetor 2020 | Kumtesat

Në intervistë për ditarin në TV Sitell, Presidenti Stevo Pendarovski, u përgjigjet pyetjeve mbi ngjarjet më të reja mbi marrëdhëniet maqedonase-bullgare dhe perspektivat për anëtarësim në BE. Midis temave në këtë intervistë janë edhe ballafaqimi me pandeminë, menaxhimi i krizës dhe vaksina kundër kovid-19.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....