Intervista e Presidentit Pendarovski për emisionin “Vetëm intervistë” në televizionin Kanal 5

7 Shtator 2020 | Intervistat

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski në emisioni “Vetëm intervistë” në televizioni Kanal 5, flet mbi temat aktuale në shtet, si dhe gjendjen dhe ballafaqimin me pandeminë kovid-19, sundimin e të drejtës, reformat e nevojshme në fushat kryesore me qëllim që të vazhdojë procesi i integrimit evropian, ngjarjet në raport me marrëdhëniet maqedonase-bullgare.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit