Intervistë e Presidentit Pendarovki për “360 gradë” në televizionin Alsat-M

21 Maj 2021 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski në intervistën për emisionin “360” në televizionin Alsat-M foli mbi shumë tema aktuale, duke përfshirë edhe vizitën e ministrit të Punëve të Jashtme të Portugalisë, Silva dhe eurokomesarin për zgjerim Varheji në Shkup dhe në Sofje, marrëdhëniet maqedonase-bullgare, perspektivat për zhbllokim të eurointegrimeve në vendin tonë, si dhe mbi çështje të shumta të politikës së brendshme.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Stevo Pendarovski sot në parkun e qytetit në Shkup u takua me maratonistin Dario Ivanovski, i cili para disa ditësh vendosi rekord të ri maqedonas në maratonën në Sevilja, Spanjë, si dhe me trajnerin dhe menaxherin e tij, Igor Jakimovskin dhe atletin Zhan...