Intervistë e Presidentit Pendarovski në emisionin “Rruga drejt” në Alsat-M

26 Prill 2022 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski në intervistën për emisionin “Rruga drejt” me Arta Tahirin në televizionin Alsat-M flet mbi shanset për zgjidhjen e çështjeve të hapura me Bullgarinë, për luftën kundër korrupsionit dhe sundimin e mirë, perspektivat tona për integrimin evropian dhe stabilitetin në kontinentin evropian pas veprimeve ushtarake të Rusisë në Ukrainë.  

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit