Intervistë e Presidentit Pendarovski për emisionin “Vetëm intervistë” në Televizionin Kanal 5

18 Dhjetor 2020 | Intervistat

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski për emisionin “Vetëm intervistë” në Televizionin Kanal 5 flet për temat aktuale në vend, marrëdhëniet maqedono-bullgare dhe procesin e integrimit tonë evropian, si dhe sfidat në lidhje me pandeminë KOVID-19.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....