Intervistë e Presidentit Stevo Pendarovski në “Samo Intervju” në Televizionin ”Kanal 5”

23 Dhjetor 2021 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski në “Samo Intervju” (Vetëm intervistë) të Televizionit “Kanal 5” përgjigjet për çështje aktuale të politikës së brendshme dhe të jashtme, për procesin e eurointegrimeve dhe negociatat me Bullgarinë.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Stevo Pendarovski sot në parkun e qytetit në Shkup u takua me maratonistin Dario Ivanovski, i cili para disa ditësh vendosi rekord të ri maqedonas në maratonën në Sevilja, Spanjë, si dhe me trajnerin dhe menaxherin e tij, Igor Jakimovskin dhe atletin Zhan...