Seanca e Këshillit të Sigurimit

30 Tetor 2023 | Kumtesat

Më 1 nëntor 2023 (e mërkurë) me fillim në orën 12:00 në Kabinetin e Presidentit do të mbahet seanca e 19-të e Këshillit të Sigurimit.
Në rend të ditës do të jetë gjendja e sigurisë në shtet dhe në rajonin euroatlantik.

Në këtë seancë, përveç anëtarëve të Këshillit të sigurimit, do të marrin pjesë edhe drejtori i Agjencisë për Siguri Nacionale, Zarko Milloshevski dhe drejtori i Agjencisë së Zbulimit, Erold Musliu.

Ftojmë kameramanët dhe fotoreporterët në Kabinetin e Presidentit në orën 11:30.

Personi për kontaktim me mediat:
Biljana Radeva, 076/45 55 45
[email protected]

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....