Kabineti i Presidentit i anuloi të gjitha evenimentet për shkak të ngjarjes tragjike në Tetovë

9 Shtator 2021 | Kumtesat

Kabineti i Presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut për shkak të ngjarjes tragjike në spitalin modular në Tetovë, informon se anulohen të gjitha evenimentet e paralajmëruara me rastin e 8 Shtatorit, Ditës së Pavarësisë.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....