Intervista e Presidentit Pendarovski për emisionin “Rruga drejt” në televizionin Alsat-M

9 Dhjetor 2022 | Intervistat

Në intervistën për emisionin “Rruga drejt” në televizionin Alsat-M, Presidenti Stevo Pendarovski foli mbi ngjarjet e fundit në politikën e brendshme dhe të jashtme të Maqedonisë së Veriut. Reformat në fushat vitale, lufta kundër korrupsionit dhe procesi i vetingut, sistemi gjyqësor ishin pjesë e temave në intervistën me Presidentin Pendarovski.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....