Presidenti Pendarovski i mirëpriti anëtarët e Qeverisë teknike

28 Janar 2024 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski, mbrëmë, pas përfundimit të seancës së Kuvendit për zgjedhjen e Qeverisë teknike për zbatimin e zgjedhjeve parlamentare, në Kabinetin e vet i mirëpriti anëtarët e përbërjes së re të Qeverisë.

Anëtarëve të Qeverisë teknike, Presidenti Pendarovski u dëshiroi punë efikase dhe zbatim të suksesshëm të zgjedhjeve të ardhshme parlamentare.

 

 

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit