Presidenti Pendarovski i mirëpriti përfaqësuesit e Partisë “Koncepti maqedonas”

14 Dhjetor 2022 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski sot e mirëpriti kryetarin e “Konceptit maqedonas” Petar Bogojeskin, si dhe përfaqësuesit e partisë.

Në këtë takim ata e informuan Presidentin mbi aktivitetet dhe planet e tyre të veprimit, si parti e sapoformuar në skenën politike.

 

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski shprehi ngushëllime për tërmetin në Turqi

Presidenti Pendarovski shprehi ngushëllime për tërmetin në Turqi

Presidenti Stevo Pendarovski në konferencën e përbashkët për shtyp me Presidenten e Hungarisë, Katalin Novak, shprehu ngushëllime për tërmetet e fuqishme që e goditën Republikën e Turqisë. “Tani morëm informacion se ka një tërmet të dytë, shumë viktima dhe shkatërrim...