Presidenti Pendarovski vendosi lule me rastin e 8 Shtatorit – Ditës së Pavarësisë.

8 Shtator 2023 | Kumtesat

Me rastin e 8 Shtatorit, Ditës së Pavarësisë, Presidenti Stevo Pendarovski bëri homazh dhe vendosi lule pranë prehimoreve të përjetshme të ish-presidentëve të shtetit, Presidentit Kiro Gligorov, Presidentit Boris Trajkovski në Kopshtin e Kolosëve në varrezat e qytetit “Butel”.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit