Takimi i Presidentit Pendarovski me kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel

15 Qershor 2022 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski, nesër, më 16 qershor 2022, e enjte, në “Vilën Biljana” në Ohër do ta mirëpresë kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel, i cili do të jetë në vizitë në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Agjenda e aktiviteteve – e enjte, 16 qershor 2022

– ora 10:10 – 10:15– Mbërritja e kryetarit të Këshillit Evropian, Sharl Mishel në “Vilën Biljana” dhe pritja nga Presidenti Stevo Pendarovski,

ora 10:15 – 10:30 – Takimi tet-a-tet i Presidentit Stevo Pendarovski me kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel,

– ora 10:30 – Konferencë e përbashkët për shtyp e Presidentit Stevo Pendarovski me kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel.

I ftojmë ekipet gazetare në “Vilën Biljana” në Shkup në orën 09:00.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit