Presidenti Pendarovski e mori dozën e tretë të vaksinës kundër kovid-19.

11 Dhjetor 2021 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski, së bashku me të punësuarit në Kabinetin e Presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, e mori dozën e tretë të vaksinës kundër kovid-19.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....