Pjesëmarrja e Presidentit Pendarovski në “E dua Maqedoninë” në TV Sitell

8 Shtator 2022 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski mori pjesë në programin e  mëngjesit “E dua Maqedoninë” në televizionin Sitell ku foli mbi temën “Kujtime për 8 Shtatorin”.

Presidenti Pendarovski tregoi edhe mbi planet e tij të atëhershme, mendimet dhe mbresat, kurse foli edhe mbi gjendjet dhe sfidat aktuale me të cilat po ballafaqohet shteti ynë sot.

 

 

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....