Vendosja e luleve me rastin e 9 Majit

9 Maj 2022 | Kumtesat

Zëvendëssekretari i përgjithshëm i Kabinetit të Presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Toshe Zafirov, me rastin e 9 Majit – Ditës së Fitores mbi Fashizmin dhe Ditën e Evropës, vendosi lule pranë përmendores “Çlirimtarët e Shkupit” dhe në oborrin e Qeverisë dhe pranë memorialit në varrezat e dëshmorëve në Butel.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit