Pendarovski: VMRO-DPMNE nuk ka ofertë thelbësore për qytetarët

29 Shkurt 2024 | Kumtesat

VMRO-DPMNE në mungesë të ideve dhe të ofertës thelbësore për qytetarët vazhdon të përdorë zhargonin rrugor dhe frazat e konsumuara, duke u përpjekur që ta diskreditojë Presidentin Pendarovski dhe reputacionin e tij.

Me komunikimin e tillë politik VMRO-DPMNE-ja nuk do të arrijë asgjë. Qytetarët e dinë mirë se kush është Presidenti Pendarovski, i cili është vazhdimisht transparent, i hapur dhe midis qytetarëve.

Nëse janë një opsion serioz politik i cili ka ofertë për qytetarët, u rekomandojmë të fokusohen në të, dhe jo në politikën provinciale.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....