Loading Настани

« Сите Настани

  • Завршен настан.

Средба на претседателот Пендаровски со вршителот на должност помошник државен секретар на САД за Европа и Евроазија, Филип Рикер

26 јули, 2019|18:30

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска – 26 јули 2019 година, петок, ќе го прими вршителот на должност помошник државен секретар на Соединетите Американски Држави за Европа и Евроазија, Филип Рикер.

Покануваме сниматели и фоторепортери во Вила Водно во 18:15 часот.

Детали

Дата:
26 јули, 2019
Време:
18:30