Interview of President Pendarovski for TV Shenja

1 November 2023 | Interviews

President Stevo Pendarovski, in an interview for TV Shenja, talked about current topics in the field of security, internal and foreign policy of the country.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

President Pendarovski meets with the President of the European Bank for Reconstruction and Development, Odile Renaud-Basso in Dubai

President Pendarovski meets with the President of the European Bank for Reconstruction and Development, Odile Renaud-Basso in Dubai

Претседателот Стево Пендаровски денеска во Дубаи, за време на неговото учество на Конференцијата на Обединетите нации за климатски промени - COP28, оствари средба со претседателката на Европската банка за обнова и развој, Одил Рено-Басо. ...