Intervista e Presidentit Pendarovski për TV Shenjën

1 Nëntor 2023 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski në intervistën për TV Shenjën flet mbi temat aktuale nga fusha e sigurisë, politikës së brendshme dhe së jashtme në vend.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit