Intervistë e Presidentit Pendarovski për “360 Gradë” në Alsat-M

6 Nëntor 2020 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski në emisionin “360 Gradë” në Alsat-M foli për disa tema aktuale dhe iu përgjigj pyetjeve në lidhje me zhvillimet e fundit në marrëdhëniet maqedono-bullgare, perspektivën tonë në BE, zgjedhjet në ShBA, situatën në rajon.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit