Intervista e Presidentit Pendarovski për televizionin Alsat M

23 Janar 2024 | Kumtesat

intervistën për televizionin Alsat M, Presidenti Pendarovski foli mbi gjendjet aktuale politike në shtet, në kontekstin e procesit të formimit të qeverisë teknike dhe zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe presidenciale, aspirimet evropiane, gjendjen në pushtetin shtetëror, si dhe vijimin e procesit të ndryshimit të dokumenteve personale.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit