Presidenti Pendarovski votoi në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale të vitit 2021

31 Tetor 2021 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski, sot, në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale 2021, votoi në vendvotimin 2489.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Ramazan Bajramit

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Ramazan Bajram, u dërgoi urim qytetarëve të fesë islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe kreut të Bashkësisë Fetare Islame, Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetahu. I nderuar Reisul Ulema H....