Intervista e Presidentit Pendarovski në Televizionin 24

30 Qershor 2023 | Intervistat

Në intervistën për emisionin “Argument plus” të Televizionit 24, Presidenti Pendarovski flet  mbi ngjarjet aktuale politike në shtet, mbi politikën e jashtme, protestën kundër propozim-ligjeve për barazinë gjinore dhe evidencën amë, si dhe mbi skandalet e korrupsionit dhe luftën kundër korrupsionit.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Stevo Pendarovski sot në parkun e qytetit në Shkup u takua me maratonistin Dario Ivanovski, i cili para disa ditësh vendosi rekord të ri maqedonas në maratonën në Sevilja, Spanjë, si dhe me trajnerin dhe menaxherin e tij, Igor Jakimovskin dhe atletin Zhan...