Intervista e Presidentit Pendarovski për “Vetëm intervistë” në TV Kanal 5

27 Korrik 2023 | Intervistat

Presidenti Stevo Pendarovski mori pjesë në emisionin “Vetëm intervistë” në TV Kanal 5. Ndryshimet kushtetuese, qëndrimi i opozitës dhe pasojat në lidhje me perspektivat evropiane të vendit, lista e zezë e SHBA-së, rejtingu dhe zgjedhjet presidenciale, ishin pjesë e temave të intervistës.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit