Përfaqësues i Kabinetit të Presidentit bëri homazh për 10 rezervistët e Armatës të rënë në Karpallak

8 Gusht 2023 | Kumtesat

Zëvendëssekretari i përgjithshëm i Kabinetit të Presidentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Toshe Zafirov, me rastin e 22 vjetorit të rënies së 10 rezervistëve të Armatës në Karpallak, sot vendosi lule të freskëta pranë pllakës përkujtimore në Karpallak në autostradën Tetovë-Shkup dhe para kompleksit “Karpallak” në Prilep.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit