Intervista e Presidentit Pendarovski për “Slloboden Peçat”

8 Tetor 2022 | Intervistat

intervistën për “Slloboden peçat”, Presidenti Pendarovski foli mbi krizën energjetike, mbi ngjarjet aktuale politike në shtet, politikën e jashtme, si dhe mbi gjendjen globale të sigurisë.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Pendarovski u takua me maratonistin Dario Ivanovski

Presidenti Stevo Pendarovski sot në parkun e qytetit në Shkup u takua me maratonistin Dario Ivanovski, i cili para disa ditësh vendosi rekord të ri maqedonas në maratonën në Sevilja, Spanjë, si dhe me trajnerin dhe menaxherin e tij, Igor Jakimovskin dhe atletin Zhan...