Presidenti Pendarovski në “Stadion” të Kanal 77

13 Shkurt 2021 | Kumtesat

Presidenti Stevo Pendarovski, sot me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios mori pjesë në emisionin “Stadion” të Kanal 77. Tema e diskutimit, përveç radios si medie, ishte edhe gjendja e mediave në përgjithësi dhe lajmet e rreme. Presidenti Pendarovski foli edhe mbi tema të tjera aktuale, përkatësisht regjistrimin, pandeminë e kovid-19 dhe vaksinat për virusin, si dhe mbi marrëdhëniet me Bullgarinë.

Категории

Categories

Kategori

Последни вести

Latest news

Lajmet e fundit